Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Адвокація та лобіювання

4.9.2014

Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення

Для  вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення рішенням Національної ради від 4 вересня створено робочу групу.

1.8.2014

У редакції «Чорноморської ТРК» в Сімферополі проходить обшук

1 серпня у редакції телерадіокомпанії «Чорноморська ТРК», офіс якої знаходиться в Сімферополі (Крим), на вул. Радіо, 4,  проводиться обшук. Про це «Телекритиці» повідомив ведучий та продюсер телекомпанії «Чорноморка» Олександр Янковський.

Всі новини розділу

 

29.9.2011

Ольга Большакова (НАМ): Рішення Нацради фактично знищують і місцеве, і регіональне мовлення

«Першими ластівками» стали кілька рішень Національної ради про відмову місцевим компаніям у продовженні строку дії ліцензії без жодних законних підстав. Причиною відмов стало негативне ставлення нинішнього складу Національної ради до ретрансляції місцевими мовниками програм українських загальнонаціональних телерадіокомпаній. Зауважмо, що йдеться про абсолютно законну ретрансляцію, передбачену ліцензіями місцевих телерадіокомпаній (!), яку члени Національної ради чомусь ототожнюють із суборендою каналу мовлення. Але навіть після того, як одна з місцевих компаній урахувала зауваження Національної ради та замінила свою заяву про продовження ліцензії, додавши до неї програмну концепцію на 24 години власного мовлення, їй усе одно було відмовлено у продовженні ліцензії. Коментуючи це рішення, члени Національної ради пояснили, що компанія не змогла переконати їх у власній спроможності виконати нові умови ліцензії.

назад

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 14009  Коментарів: 0
Ольга Большакова