Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Адвокація та лобіювання

4.9.2014

Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення

Для  вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення рішенням Національної ради від 4 вересня створено робочу групу.

1.8.2014

У редакції «Чорноморської ТРК» в Сімферополі проходить обшук

1 серпня у редакції телерадіокомпанії «Чорноморська ТРК», офіс якої знаходиться в Сімферополі (Крим), на вул. Радіо, 4,  проводиться обшук. Про це «Телекритиці» повідомив ведучий та продюсер телекомпанії «Чорноморка» Олександр Янковський.

Всі новини розділу

 

6.2.2013

НАМ підтримує проведення парламентських слухань по «цифрі»

Незалежна Асоціація телерадіоМовників(НАМ) підтримує пропозицію Комітету з питань свободи слова та інформації провести парламентські слухання щодо впровадження цифрового мовлення в Україні.

Нагадаємо, що члени Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації одноголосно прийняли рішення і зареєстрували проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему «Впровадження цифрових стандартів мовлення в Україні» (№1258). Як повідомив голова комітету Микола Томенко слухання планується провести 20 березня 2013 року.
 
За словами пана Томенка, ця ініціатива зумовлена тим, що відповідно до положень  міжнародної угоди «Женева - 2006» граничний термін перехідного періоду з аналогових на цифрові стандарти доставки сигналу має закінчитися 17 червня 2015 року.

«Ми вважаємо проведення парламентських слухань дуже слушною ініціативою. Перехід на цифрове мовлення – це реформа, яка не тільки визначить майбутню конфігурацію українського телебачення, але й вплине на кожного громадянина, який в залежності від її ефективності зможе або не зможе отримувати доступ до телебачення. З огляду на масштаби перетворень та кількість залучених держаних та приватних інституцій обговорення питання має відбуватися саме у вищому представницькому органі – Верховній раді. Сподіваємось, що всі фракції підтримують пропозицію Комітету і слухання відбудуться», - зазначила виконавчий директор НАМ Катерина М’ясникова.

Серед важливих аспектів проблеми, що мають бути обговоренні на думку асоціації, і питання подальшого планування реформи, і координація діяльності між державою, індустрією та громадськістю, і питання збереження регіонального та місцевого мовлення, що наразі перебуває під найбільшою загрозою, і інформаційна компанія для населення, і контроль за діяльністю монопольного оператора цифрового телебачення, і терміни відключення аналогового мовлення, і багато інших.

В результаті слухань має бути сформульовано план дій та рекомендації для всіх залучених до процесу органів та організації. Такі слухання можуть стати реальним поштовхом для підвищення ефективності та прозорості реформи.

Асоціація звернеться листами до Голови Верховної Ради та керівників всіх фракцій з проханням підтримати проект постанови №1258, запропонованої Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, та зробити проведення слухань з питань реалізації переходу на цифрові технології мовлення можливим.

 “Незалежна асоціація телерадіомовників” (НАМ) - найбільше професійне об’єднання електронних засобів масової інформації України. Асоціація створена з ініціативи активістів національних і регіональних теле- та радіокомпаній України в травні 2000 року. Місія НАМ – розвиток цивілізованого ринку аудіовізуального контенту та сприяння процвітання кожного його учасника.

назад

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24052  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7494  Коментарів: 0