Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Медіа вакансії

10.4.2015

Вакансія від радіостанції «Терра»

FM радіостанція "Терра" (м. Лозова, Харківська обл.) оголошує вакансію.

20.6.2014

Програма стажувань в групі 1+1 медіа

Прагнеш побудувати успішну медіа кар’єру та не знаєш, з чого почати? Приєднуйся до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа». Ти можеш стати частиною професійної команди і зробити свій внесок у досягнення спільної мети. В 1+1 медіа, ти здобудеш не просто перший медійний досвід, а й отримаєш задоволення від співпраці із дружньою командою професіоналів.

Всі новини розділу

 

25.11.2014

Коледж преси та телебачення запрошує на стажування студентів Донецького національного університету у Вінниці

Коледж преси та телебачення (м.Миколаїв) підтримав ініціативу Всеукраїнської газети «День» і запрошує студентів ДонДУ-Вінниця, майбутніх журналістів, на стажування на першому в Україні навчальному ефірному телеканалі ТАК TV.

Гліб Головченко, Секретар НСЖУ: «Сьогодні дуже важливо зрозуміти, яку роль у житті свого регіону можуть зіграти вільні медіа і справжні журналісти. На прикладі позиції ТАК TV в грудні 2013 та лютому-квітні 2014 року, видно, як активні громадяни та молоді репортери змогли вплинути на стабілізацію ситуації. Робота в справжніх новинах, підготовка першого в Миколаївській області ток шоу «Телевізійний прес клуб з Глібом Головченко» дасть можливість студентам ДонДУ-Вінниця відчути себе у вільних медіа вільної країни».

Вікторія Веселовська, директор департаменту міжнародних відносин Коледжу преси та телебачення, член Громадської ради Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: «На сьогоднішній день телеканал ТАК TV - унікальний навчальний майданчик, який дає всі необхідні практичні навички для студентів факультетів журналістики щодо телевізійного виробництва. Безпосередньо в умовах реального виробництва студенти відпрацьовують свої практичні вміння: від тематичного планування до випуску готового телевізійного продукту в ефір. Самостійно готують тексти, знімають, монтують, виходять у прямий ефір зі студії і з віддалених точок з використанням стрімів - все це невід’ємна частина підготовки майбутніх тележурналістів. Донецькі студенти не повинні страждати через військові дії, які ведуться в їх рідному місті. Всі разом, об'єднавши наші зусилля, ми можемо допомогти їм отримати повноцінну вищу освіту і дати всі необхідні практичні навички».

Також Коледж преси та телебачення передасть книги для бібліотеки університету. Марина Головченко, заступник директора Коледжу преси та телебачення: «Для кожного навчального закладу наявність бібліотечного фонду є важливою складовою підготовки фахівців. З першого дня свого існування Коледж преси та телебачення приділяв значну увагу формуванню бібліотечного фонду. Кілька років тому ми розпочали реалізацію проекту «Громадська бібліотека», якою можуть користуватися не тільки наші студенти, а й усі бажаючі. Сьогодні ми хочемо передати книги наших викладачів у бібліотечний фонд Донецького національного університету, який сьогодні розташований у Вінниці».

Інформаційна довідка:

Коледж преси та телебачення - вищий навчальний заклад другого рівня акредитації, який готує бакалаврів інформаційної діяльності. Створений в 1993 році. В основу підготовки покладено кращий світовий досвід підготовки репортерів. Підготовка здійснюється за унікальною педагогічною технологією «дидактичний інформаційний простір».

Телеканал ТАК TV (Телевізійний Академічний Канал) - єдиний на пострадянському просторі ефірний навчальний телеканал. Створений в 2005 році. Завдання - відпрацювання практичних навичок і умінь студентами факультетів журналістики. Телеканал є структурним підрозділом Коледжу преси та телебачення. Під час проходження студенти мають можливість відпрацьовувати навички з підготовки сюжетів новин, освітньо-публіцистичних передач, по монтажу і відеозйомці, а також отримати навички виходу в прямому ефірі.

www.nsju.org

назад

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15113  Коментарів: 0
Ольга Большакова