Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Медіа вакансії

10.4.2015

Вакансія від радіостанції «Терра»

FM радіостанція "Терра" (м. Лозова, Харківська обл.) оголошує вакансію.

20.6.2014

Програма стажувань в групі 1+1 медіа

Прагнеш побудувати успішну медіа кар’єру та не знаєш, з чого почати? Приєднуйся до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа». Ти можеш стати частиною професійної команди і зробити свій внесок у досягнення спільної мети. В 1+1 медіа, ти здобудеш не просто перший медійний досвід, а й отримаєш задоволення від співпраці із дружньою командою професіоналів.

Всі новини розділу

 

22.7.2014

ICTV шукає шеф-редактора і ведучих для нового ранкового шоу

На ICTV відкрито вакансії шеф-редактора і ведучих ранкового шоу. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Команду формують для нового ранкового шоу власного виробництва ICTV, де будуть поєднані розважальні, інформаційні та новинні блоки.

У претендентів на посаду шеф-редактора має бути обов'язковий досвід роботи в ранковій програмі (бажано - на аналогічній посаді), креативність, відповідальність, ерудованість, уміння швидко реагувати на події та обставини, вміння організувати команду та керувати нею. Резюме розглядаються за адресою Soboleva.I@ictv.ua.

Кастинг на посади ведучих уже розпочато. До участі в ньому телеканал ICTV запрошує жінок віком 25-50 років та чоловіків від 30 до 50-ти. Вимоги до ведучих такі: досвід роботи на телебаченні, вміння працювати в кадрі, приємні зовнішність і тембр голосу, харизма, енергійність, комунікабельність, почуття гумору. Резюме приймаються за адресою Natalushko.N@ictv.ua

www.telekritika.ua

назад

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7285  Коментарів: 0
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15113  Коментарів: 0