Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Адвокація та лобіювання

4.9.2014

Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення

Для  вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення рішенням Національної ради від 4 вересня створено робочу групу.

1.8.2014

У редакції «Чорноморської ТРК» в Сімферополі проходить обшук

1 серпня у редакції телерадіокомпанії «Чорноморська ТРК», офіс якої знаходиться в Сімферополі (Крим), на вул. Радіо, 4,  проводиться обшук. Про це «Телекритиці» повідомив ведучий та продюсер телекомпанії «Чорноморка» Олександр Янковський.

Всі новини розділу

 

23.10.2013

Дорожня карта цифрового телебачення в Україні

Незалежна асоціація телерадіомовників презентує Дорожню карту цифрового телебачення в Україні.

Дорожня карта цифрового телебачення в Україні - це база даних щодо статусу частотного ресурсу, який використовується телекомпаніями для аналогового мовлення. За допомогою цієї інформації телерадіокомпанії можуть самостійно перевірити, чи працюють вони на частотах, передбачених міжнародною угодою "Женева-2006" та зможуть  скористатися гарантіями законодавства та переофомити ліцензії на свої частоти у цифрові.

Як повідомляла раніше Незалежна асоціація телерадіомовників 
лише 28 із 158 регіональних та місцевих  телекомпаній, які не отримали місця в цифрових мультиплексах, працюють на частотах, передбачених міжнародною угодою "Женева-2006". 


Проект здюйснюється за підтримки Українського медійного проекту «У-Медіа», що здійснює Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Завантажити Дорожню карту

назад

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик