Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

12.8.2013

20-21 вересня відбудеться третій модуль Школи документального телебачення

20-21 вересня у Києві буде проведено третій і заключний модуль Школи документального телебачення, організованої Незалежною асоціацією телерадіомовників (НАМ) у партнерстві з Інститутом документальних фільмів Чехії (www.dokweb.net) та Міжнародною асоціацією «Майбутнє медіа» Польщі (www.przyszloscmediow.pl). Викладач модуля – чеський режисер і сценарист Філіп Ремунда (співзасновник Інституту документальних фільмів та керівник незалежної продакшн-компанії «Гіпермаркет-фільм» у Празі).

Нагадаємо, що навчання у Школі розпочалося в березні 2013 і склалося з трьох модулів. Викладачами перших двох модулів були Дорота Рошковська (польська продюсер, директор міжнародної академії кінодокументу Dragon Forum, директор мультимедійного фестивалю The Art of Document, президент міжнародної асоціації Future of Media, керівник незалежної продакшн-студії Arkana Studio) та Сергій Буковський (кінорежисер, актор, автор півсотні телевізійних та документальних фільмів, майстер курсу режисерів-документалістів у Державному університеті театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого). Учасниками Школи стали 16 журналістів та редакторів програм регіонального та національного телебачення, а тематика навчання охопила всі стадії документального виробництва від вибору теми документальної програми і режисури до візуального втілення та постпродакшну.   

Проект реалізовується за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду  (http://visegradfund.org).


Навчальний центр НАМ

назад

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13760  Коментарів: 0